Poptat dopravu

Doprava

Dovezeme...

S naším moderním vozovým parkem zabezpečujeme spolehlivou a bezpečnou nákladní autodopravu. Efektivní logistika zajišťuje spolehlivý převoz vašeho nákladu. Disponujeme širokým vozovým parkem s vozidly různých nosností, dispečinkem a profesionální obsluhou. V tomto oboru působíme již od roku 1990.

Zaměřujeme se předně na regionální přepravu ve stavebnictví, pro firmy i soukromé osoby. Zabezpečíme Vaši stavbu veškerým materiálem v rekordním čase a bez komplikací.

Naše hydraulické jeřáby, vám šetří čas i energii. Nejenže bezpečně a efektivně přemístí veškerý materiál na předem určené místo, naložíme i složíme vše sami. Není potřeba jiné manipulační techniky. Převoz vozidel a stavební mechanizace do 9 tun je pro nás hračka. A doprava sypkých materiálů nebo betonu pro nás není žádným oříškem.

Nabízené služby

Ol-in doprava

Zajišťujeme rychlou a spolehlivou nákladní autodopravu po celém regionu.

Poptat dopravu

Zajišťujeme rychlou a spolehlivou nákladní autodopravu po celém regionu.

Google reCAPTCHA: Neplatný klíč webu.

Nevíte si rady? Volejte dispečink: 583 034 043

Potřebujete půjčit stavební techniku?

Výhodné ceny pronájmu! Využijte služeb naší půjčovny stavebního nářadí a mechanizace. Půjčujeme kvalitní stroje a nářadí. Vše vám ukážeme a rádi vysvětlíme. S námi vše zvládnete. Jsme tu pro váš projekt.

Nákup materiálu začíná zde...

V naší prodejně koupíte špičkové stavební materiály pro každý typ projektu. Prodáváme kompletní sortiment kameniva, širokou škálu paliva a vybrané druhy stavebnin a hutního materiálu. Prozkoumejte také komplexní sortiment materiálů pro vaši zahradu.

Do obchodu

583 034 043

Volejte dispečink

Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám, rádi Vám vyhovíme.