Stavební firma

Kdo jsme…

Dodavatel staveb, stavebních materiálů, poskytovatel přidružených služeb

Jsme stavební firma, která realizuje projekty všech velikostí. Provádíme kompletní dodávky stavebních a zemních prací. Všechny tyto práce provádíme na klíč, včetně vypracování projektové dokumentace a kompletní inženýrské činnosti.

Disponujeme všestrannou technikou a vlastním skladem materiálů. V tomto ohledu jsme nezávislí a připraveni splnit Vaše náročné požadavky. Náš stabilní tým je tvořen ze zkušených a plně proškolených profesionálů. Jsme rychlí a spolehliví.

Kontaktujte nás
 • Hrubé stavby

  Hrubé práce

  Zhotovení základové desky, vyzdění nosné konstrukce objektu, uložení stropní konstrukce a zastřešení v návaznosti na tesařské a klempířské práce…

 • Zemní práce

  Zemní práce

  Kompletní dodávky stavebních a zemních prací. Zakládání staveb, realizace liniových staveb hlavních páteřních řadů a přípojek kanalizací, vodovodů, plynovodů…

 • Komunikace

  Komunikace

  Komplexní výstavba a rekonstrukcí komunikací, parkovacích a odstavných zpevněných ploch, cyklostezek, chodníků…
 • Základové desky

  Základové desky

  Zakládání staveb pro průmyslové objekty, rodinné domy, včetně dřevostaveb na klíč. Garantujeme minimální výškovou odchylku, maximální přesnost a kvalitu provedení…

Co vše umíme...

Zabýváme se zejména zakládáním staveb, realizací liniových staveb hlavních páteřních řadů a přípojek kanalizací, vodovodů, plynovodů. Naše služby poskytujeme nejen firmám, městům a obcím, ale i soukromým osobám.

Dále se zabýváme sanací a izolací spodních staveb, výstavbou komunikací a dlážděných ploch, monolitických konstrukcí, opěrných zdí, oplocení a atd. Všechny tyto práce provádíme na klíč, včetně vypracování projektové dokumentace a kompletní inženýrské činnosti.

V portfoliu činností je rovněž maloobchod a velkoobchod se stavebním materiálem, palivy a oblast odpadového hospodářství.

Naše práce přehledně…

V portfoliu představujeme výběr z realizovaných zakázek. V našich referencích naleznete zakládání staveb, realizace liniových staveb, hlavních páteřních řadů, přípojek IS, komunikací, opěrných zdí, ale i hrubé a montované stavby. Vidíte realizaci samotnou, průběh výstavby včetně prací a finální předání zakázky.

S kým spolupracujeme

Jsme pyšní na to, že v současné době spolupracujeme s řadou významných firem či profesních organizací. Které to jsou se dozvíte níže.

Projekty Evropské unie

Projekt

Podnikové vzdělávání zaměstnanců ve společnosti TNM Print, s.r.o.

Projekt

Energetické úspory na výměně strojů společnosti Online-olin, s.r.o.

Projekt

Využití inovativní technologie společnosti Online-olin, s.r.o.

Více o projektech EU zde

Potřebujete půjčit stavební techniku?

Výhodné ceny pronájmu! Využijte služeb naší půjčovny stavebního nářadí a mechanizace. Půjčujeme kvalitní stroje a nářadí. Vše vám ukážeme a rádi vysvětlíme. S námi vše zvládnete. Jsme tu pro váš projekt.

Nákup materiálu začíná zde...

V naší prodejně koupíte špičkové stavební materiály pro každý typ projektu. Prodáváme kompletní sortiment kameniva, širokou škálu paliva a vybrané druhy stavebnin a hutního materiálu. Prozkoumejte také komplexní sortiment materiálů pro vaši zahradu.

Do obchodu

583 034 043

Volejte dispečink

Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám, rádi Vám vyhovíme.