Inženýrské sítě a přípojky IS

Provádíme komplexní výstavbu všech typů liniových staveb (gravitační a tlakové kanalizační řady, vodovodní řady, plynovody, NN, VN, VO vedení).

Specializujeme se na realizaci hlavních páteřních řadů v obcích a městech, přípojek IS k RD a průmyslovým objektům, včetně samotného napojení jádrovým vývrtem.

V přípravné fázi realizace IS jsme schopni vyprojektovat PD ve všech stupních stavebního řízení, včetně zajištění inženýrské činnosti, prostřednictvím naší autorizované osoby vodohospodářských staveb.

Na všechny námi prováděné práce zpracováváme předávací dokumentaci ke kolaudaci.

Naše práce přehledně…

V portfoliu představujeme výběr z realizovaných zakázek. V našich referencích naleznete zakládání staveb, realizace liniových staveb, hlavních páteřních řadů, přípojek IS, komunikací, opěrných zdí, ale i hrubé a montované stavby. Vidíte realizaci samotnou, průběh výstavby včetně prací a finální předání zakázky.

Potřebujete půjčit stavební techniku?

Výhodné ceny pronájmu! Využijte služeb naší půjčovny stavebního nářadí a mechanizace. Půjčujeme kvalitní stroje a nářadí. Vše vám ukážeme a rádi vysvětlíme. S námi vše zvládnete. Jsme tu pro váš projekt.

Nákup materiálu začíná zde...

V naší prodejně koupíte špičkové stavební materiály pro každý typ projektu. Prodáváme kompletní sortiment kameniva, širokou škálu paliva a vybrané druhy stavebnin a hutního materiálu. Prozkoumejte také komplexní sortiment materiálů pro vaši zahradu.

Do obchodu

583 034 043

Volejte dispečink

Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám, rádi Vám vyhovíme.