Základové desky

Provádíme zakládání staveb pro průmyslové objekty, rodinné domy, včetně dřevostaveb na klíč. 

Garantujeme minimální výškovou odchylku, maximální přesnost a kvalitu provedení s ohledem na vysoké požadavky zakládání dřevostaveb.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a stavíme dle předloženého projektu, požadavků investora a ČSN norem. Veškerý odpadní materiál a zbytky ze stavby (plasty, zatvrdlý beton, různé odřezky) odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

Zajistíme vytyčení a zaměření stavby autorizovaným geodetem.

Postaráme se o veškeré zemní práce (sejmutí ornice, výkopy, zásypy, odvoz zeminy a apod.). Uzemnění objektu, rozvody inženýrských sítí, armování betonářské výztuže a betonáž základových konstrukcí, plošnou – vodorovnou a svislou izolaci proti vodě a radonu.

S námi máte jistotu pevné základové desky, na které můžete beze strachu začít stavět.

Naše práce přehledně…

V portfoliu představujeme výběr z realizovaných zakázek. V našich referencích naleznete zakládání staveb, realizace liniových staveb, hlavních páteřních řadů, přípojek IS, komunikací, opěrných zdí, ale i hrubé a montované stavby. Vidíte realizaci samotnou, průběh výstavby včetně prací a finální předání zakázky.

Potřebujete půjčit stavební techniku?

Výhodné ceny pronájmu! Využijte služeb naší půjčovny stavebního nářadí a mechanizace. Půjčujeme kvalitní stroje a nářadí. Vše vám ukážeme a rádi vysvětlíme. S námi vše zvládnete. Jsme tu pro váš projekt.

Nákup materiálu začíná zde...

V naší prodejně koupíte špičkové stavební materiály pro každý typ projektu. Prodáváme kompletní sortiment kameniva, širokou škálu paliva a vybrané druhy stavebnin a hutního materiálu. Prozkoumejte také komplexní sortiment materiálů pro vaši zahradu.

Do obchodu

583 034 043

Volejte dispečink

Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám, rádi Vám vyhovíme.