Demolice

Poskytujeme kvalitní dodávku služeb v oboru demolice staveb (odstranění stavby).

Provádíme demolice objektů malého i velkého rozsahu ručně i pomocí mechanizace.

Postaráme se o přípravné práce (poradenství, technologické postupy, vypracování projektové dokumentace pro odstranění stavby – demoliční výměr, včetně inženýrské činnosti).

Vlastní realizaci demolice a následné odstranění vzniklého odpadu v souladu s platnými zákony a předpisy.

Dbáme na správnou separaci odpadů, zajišťujeme odvoz nebo recyklaci stavebních sutin přímo v místě demolice a jejich následné využití na stavbě. Naše firma je oprávněný subjekt k převzetí odpadu dle zákona o odpadech č. 185 / 2001 Sb.

Naše práce přehledně…

V portfoliu představujeme výběr z realizovaných zakázek. V našich referencích naleznete zakládání staveb, realizace liniových staveb, hlavních páteřních řadů, přípojek IS, komunikací, opěrných zdí, ale i hrubé a montované stavby. Vidíte realizaci samotnou, průběh výstavby včetně prací a finální předání zakázky.

Potřebujete půjčit stavební techniku?

Výhodné ceny pronájmu! Využijte služeb naší půjčovny stavebního nářadí a mechanizace. Půjčujeme kvalitní stroje a nářadí. Vše vám ukážeme a rádi vysvětlíme. S námi vše zvládnete. Jsme tu pro váš projekt.

Nákup materiálu začíná zde...

V naší prodejně koupíte špičkové stavební materiály pro každý typ projektu. Prodáváme kompletní sortiment kameniva, širokou škálu paliva a vybrané druhy stavebnin a hutního materiálu. Prozkoumejte také komplexní sortiment materiálů pro vaši zahradu.

Do obchodu

583 034 043

Volejte dispečink

Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám, rádi Vám vyhovíme.