Zimní údržba

Během zimních měsíců se zaměřujeme na komplexní zimní údržbu ploch, které jsou klíčovou součástí areálů firem.

Naše služby zahrnují nejen mechanické odstranění sněhu a ledu, ale také pečlivou aplikaci chemického posypu, který pomáhá předcházet vzniku kluzkých povrchů a zajišťuje bezpečnost pro chodce i vozidla.

Ke každému přistupujeme individuálně, přizpůsobujeme se specifickým potřebám a velikosti daného prostoru. Jsme vybaveni moderní technikou a sledujeme aktuální meteorologické podmínky, abychom mohli rychle a efektivně reagovat na změny v počasí. Věříme, že kvalitní zimní údržba není pouze otázkou bezpečnosti, ale také přispívá k pohodlí a spokojenosti všech uživatelů daného areálu.

Naše práce přehledně…

V portfoliu představujeme výběr z realizovaných zakázek. V našich referencích naleznete zakládání staveb, realizace liniových staveb, hlavních páteřních řadů, přípojek IS, komunikací, opěrných zdí, ale i hrubé a montované stavby. Vidíte realizaci samotnou, průběh výstavby včetně prací a finální předání zakázky.

Potřebujete půjčit stavební techniku?

Výhodné ceny pronájmu! Využijte služeb naší půjčovny stavebního nářadí a mechanizace. Půjčujeme kvalitní stroje a nářadí. Vše vám ukážeme a rádi vysvětlíme. S námi vše zvládnete. Jsme tu pro váš projekt.

Nákup materiálu začíná zde...

V naší prodejně koupíte špičkové stavební materiály pro každý typ projektu. Prodáváme kompletní sortiment kameniva, širokou škálu paliva a vybrané druhy stavebnin a hutního materiálu. Prozkoumejte také komplexní sortiment materiálů pro vaši zahradu.

Do obchodu

583 034 043

Volejte dispečink

Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám, rádi Vám vyhovíme.