Komunikace a zpevněné plochy

Provádíme komplexní výstavbu a rekonstrukci komunikací, parkovacích a odstavných zpevněných ploch, cyklostezek, chodníků a příjezdových cest i okapových chodníků apod.

Komunikace provádíme pro různé účely a různá zatížení z mnoha typů povrchů, jako jsou dlážděné povrchy ze zámkových dlažeb nebo betonové a živičné povrchy.

Všechny práce realizujeme vlastní mechanizací s dodáním materiálů z našeho skladu, přičemž velký důraz klademe na dodržování technologických postupů v oblasti jakosti pozemních komunikací.

Naše práce přehledně…

V portfoliu představujeme výběr z realizovaných zakázek. V našich referencích naleznete zakládání staveb, realizace liniových staveb, hlavních páteřních řadů, přípojek IS, komunikací, opěrných zdí, ale i hrubé a montované stavby. Vidíte realizaci samotnou, průběh výstavby včetně prací a finální předání zakázky.

Potřebujete půjčit stavební techniku?

Výhodné ceny pronájmu! Využijte služeb naší půjčovny stavebního nářadí a mechanizace. Půjčujeme kvalitní stroje a nářadí. Vše vám ukážeme a rádi vysvětlíme. S námi vše zvládnete. Jsme tu pro váš projekt.

Nákup materiálu začíná zde...

V naší prodejně koupíte špičkové stavební materiály pro každý typ projektu. Prodáváme kompletní sortiment kameniva, širokou škálu paliva a vybrané druhy stavebnin a hutního materiálu. Prozkoumejte také komplexní sortiment materiálů pro vaši zahradu.

Do obchodu

583 034 043

Volejte dispečink

Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám, rádi Vám vyhovíme.